Działania w Olsztynie


Dużymi krokami zbliża się koniec roku, a tym samym czas podsumowania działań przeprowadzonych przez pracowników Naszego Szpitala, biorących czynny udział w cyklicznej akcji "Rak to nie wyrok, trzymaj życie w swoich rękach".

Na XI Festynie Integracyjnym "Jesteśmy razem", wspólnie z Amazonkami propagowaliśmy wdrażanie zasad zdrowego stylu życia na co dzień, wyrabianie odpowiedzialności za zdrowie i systematyczności w postępowaniu, rzucenie palenia w ramach Światowego Dnia Bez Tytoniu, dietę bogatą w warzywa i owoce, aktywność fizyczną i chodzenie na badania kontrolne.

Pewnym novum tegorocznej akcji "Rak to nie wyrok, trzymaj życie w swoich rękach" był czynny udział pracowników Szpitala w imprezach sportowych. Nasze drużyny odniosły sukcesy w turnieju piłkarskim na V Festynie Sportowo-Integracyjnym "Przywróćmy Blask Stadionowi Leśnemu" oraz w V Ogólnopolskim Festiwalu Smoczych Łodzi.

Znacznie zacieśniliśmy współpracę z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie, z którą mieliśmy przyjemność organizować spotkania edukacyjne oraz konkursy promujące zdrowy styl życia. Były one adresowane do dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów. Konkursy zorganizowane w 2009 roku to: "Przepis na Zdrowie", "Czyste powietrze wokół nas", "Ostrzeżenie zdrowotne" oraz "Trzymaj formę". Ponadto uczestniczyliśmy w X jubileuszowym "Marszu Życia i Nadziei" pod hasłem "Kochamy Cię życie".

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu podsumowującego Nasze działaniazrob badania
PROFILAKTYKA   |WYDAWNICTWA   |KONTAKT   |   GALERIA
Valid HTML 4.01 Transitional